۱۰ دلیل کسب و کار شما باید در تحول دیجیتال سرمایه گذاری کند

  صرف نظر از بخش یا صنعت ، برای پیشرفت در میدان جنگ تجاری امروز ، پذیرش فناوری های نوظهور ، روندها و تغییرات فرهنگی بسیار مهم است.

  اگر تجارت شما به دنبال تأمین آینده تجاری پایدار است ، سرمایه گذاری وقت ، پول و انرژی کافی در استراتژی تحول دیجیتال شما یک اقدام عاقلانه است.

  دیجیتال

  تا سال ۲۰۲۰ ، کارشناسان پیش بینی می کنند که هزینه برای استراتژی های تحول دیجیتال ۲ تریلیون دلار در سطح جهان خواهد شکست. این یک سطح عظیم سرمایه گذاری توسط شرکت ها در بخش ها است.

  سرمایه گذاری

  برای الهام بخشیدن از تلاش های شما ، در اینجا ۱۰ آماری وجود دارد که تجارت شما را از لزوم سرمایه گذاری در تحول دیجیتالی متقاعد می کند.

  فرهنگ مصرف کننده

  ۱ ٫ ۸۰٪ از مصرف ویدیوی امروز مبتنی بر فیلم است. رسانه چاپ اگرچه هنوز هم مرتبط است ، نیرویی کم قدرت تر از گذشته است. گرسنگی امروز به دلیل محتوای بصری ذاتاً دیجیتالی است و برای ارتباط با مخاطب مورد نظر خود باید مواد بازاریابی جذاب و مبتنی بر فیلم را تهیه کنید. کانال های دیجیتال و لمس های لمسی بهترین راه برای ارائه چنین ارتباطاتی هستند.

  ۲ ٫ میانگین دانشجویی امروزی هرگز آنقدر مهر نامه پستی را گول نمی زند. در عصر بومی دیجیتال ، رویکردهای آنالوگ به تبلیغات و همچنین ارتباطات داخلی به ندرت نتایج مورد نیاز شما را برای موفقیت به ارمغان می آورد.

  دانشجو

  ۳ ٫ ۶۱ of از کاربران گوشی های هوشمند اعتراف می کنند که مرتباً با تلفن هوشمند خود در زیر بالش یا کنار تخت خود خواب می گیرند . بینش حیرت انگیزی که گواهی بر ذهنیت امروز موبایل و محور است. با سرمایه گذاری در ارائه های تلفن همراه خود ، از برنامه های کاربردی گرفته تا صفحات فرود بهینه شده با تلفن همراه و محتوای رسانه های اجتماعی ، شما می خواهید موفقیت تجاری خود را در یک عصر روز افزون دیجیتال تسریع کنید.

  موبایل

  وضعیت تحول دیجیتال

  در اینجا ما به بررسی وضعیت حرفه ای فعلی و به همین ترتیب ، ضرورت تحول دیجیتال می پردازیم.

  ۴ ٫ ۷۶٪ شرکت ها احساس می کنند رابطه خود با فناوری است و تحول دیجیتالی به طور کلی ، متوسط ​​یا بالاتر از حد متوسط ​​ است. اکثریت قریب به اتفاق شرکت ها در بخش ها در مسیر تحول دیجیتالی قرار دارند. اگر نتوانستید عصر دیجیتال را در آغوش بگیرید و تمام آنچه را که ارائه می دهد ، می توانید در پشت بسته قرار بگیرید و در طولانی مدت خطرناک می شوید.

  ۵ ٫ حدود ۷۰ companies از شرکت ها درک عملی مدیرعامل خود را از فن آوری های دیجیتال در حال ظهور کاملاً بالا و بالاتر از حد متوسط ​​می دانند. اگر احساس می کنید درک شما از روش ها و فن آوری های دیجیتال در عصر دیجیتال کمبود است ، اکنون زمان تحمل است.

  ۶ ٫ ۶۱ of از شرکت ها اظهار داشت که اینترنت اشیاء (IoT) نقش مهمی در استراتژی های تجارت دیجیتال خود دارد ، با تولید و فناوری پیشرفته سایر بخش های دیگر را رهبری می کند. شما با سرمایه گذاری در توان IoT و مزایای آن در جهت افزایش مشاغل ، علاوه بر تعدادی دیگر از فن آوری های دیجیتال در حال ظهور ، می خواهید موفقیت تجاری خود را به صورت تصاعدی تسریع کنید.

  قدرت تحول دیجیتال

  بینش در مورد قدرت غیرقابل انکار تحول دیجیتال در عصر مدرن.

  ۷ ٫ ۵۶٪ مدیرعاملها احساس می کنند که پیشرفت های دیجیتال قبلاً منجر به افزایش درآمد شده است. سرمایه گذاری در تحول دیجیتال.

  ۸ ٫ تا سال ۲۰۲۰ ، ۴۷٪ از کل درآمد ها تحت تأثیر دیجیتال قرار می گیرند. بدون شک ، فناوری های دیجیتال در آینده نه چندان دور پیچیده تر خواهند شد. برای حفظ ارتباط و ادامه دادن به رشد ، پذیرفتن قدرت دیجیتال اکنون ضروری است نه یک تجملات دور.

  ۹ ٫ ۳۹٪ از بازاریابان امروز قصد دارند بودجه دیجیتالی خود را بدون افزایش کل هزینه های بازاریابی افزایش دهند ، اساساً اعتبارهای جاری خود را مجدداً به کانالهای دیجیتال اختصاص دهند. ثروت کانال های دیجیتال ، سیستم عامل ها و تاچ های لمسی در دسترس برای مشاغل امروز رو به افزایش است و با سرمایه گذاری در چنین رسانه هایی ، شما باید از سطح سالم موفقیت در کسب و کار لذت ببرید.

  ۱۰ ٫ بیش از ۵۰٪ جمعیت جهان زیر ۳۰ سال هستند – با بیش از نیمی از جمعیت زیر ۳۰ سال ، بومیان دیجیتالی بیشتری وجود دارند (یا در واقع جوانه زدن بومیان دیجیتال) از گذشته است. برای ادامه جذابیت این نسل جدید از مصرف کنندگان دارای فکر دیجیتالی ، سرمایه گذاری در تحول دیجیتال به صورت مستمر چیزی ضروری نیست.

  نتیجه گیری

  واضح است که تحول دیجیتال پایدارترین وسیله موفقیت تجاری امروز است ، tفردا و طولانی به آینده.

  اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باید قبل از اینکه خیلی دیر شود ، قدرت و پتانسیل بی نظیر تحول دیجیتال را در آغوش بگیرید.

  دن هیوز