از ویژگی های منحصر به فرد لیمو چقدر اطلاع دارید! | سبزیجات

  No Comments سلامتی

  تازه ها

  سلامت و پزشکی

  تغذیه

  از ویژگیای منحصر به فرد لیمو چقدر اطلاع دارین!

  خواص لیمو

  خیلی از آدما به انرژیای منفی باور ندارن اما باید بدونین که این انرژیا طبق علم متافیزیک وجود داشته ومی تونن بر سلامتی، آرامش و روابطتمان با بقیه تاثیر بذارن، با این حال لازم نیس که در این مورد نگران باشین چون که در این مطلب راهکارهای عجیب طب باستانی چینی که انرژی منفی رو از شما دور می کنه معرفی می کنیم.

  لیمو زندگی تون رو پر از آرامش می کنه

  می تونین به جای به کار گیری شکلای جور واجور عطرها و خوشبو کننده ها با قرار دادن لیمو به مدت طولانی انرژیای منفی که شما رو محاصره کرده ازبین برده یا اندازه اونا رو کم کنین. کافیه سه عدد لیمو سبز رو در مکانای جور واجور خونه تون بذارین و وقتی که سبز یا مشکی شدن اونا رو با لیموسبز جانشین کنین.

  پوست اون در آب باران جوشونده و از اون به عنوان یه طلسم جادویی واسه نابود کردن انرژیای منفی استفاده کنین.قرار دان ۹ عدد لیمو تو یه سبد بزرگ در بالای یخچال و روی مقداری برنج هم همین تاثیرحیرت آور رو دارا هستش. با اسپری کردن آب لیمو در دور و بر خونه هم انرژیای بد رو از خونه تون دور کنین.به خاطر آرامش محل کارتون می تونین یه عدد لیمو رو در کشوی میزخود بذارین.علاوه بر این راهکارها می تونین یه لیمو در کیفتون قرار داده و در تموم طول روز همراه خود داشته باشین، شب این لیمو خشک شده و باید اونو دور بریزین.

  پولدار شید

  یکی دیگه از خواص عجیب لیمو برکت و افزایش مال و داراییه. کافیه ۸ لیمو رو تو یه دایره و یه لیمو دیگه رو در وسط اون بذارین.

  با این روش همه عاشقتون می شن
  یکی دیگه از خواص عجیب لیمو جذب محبت و عشق علاقه دیگرونه. کافیه دریک کاسه سه عدد لیمو رو قرار داده و اونو روی میز کنار تخت خود بذارین.

  مانند یه کودک با آرامش بخوابین
  واسه اینکه از انرژیای بدی که ممکنه در طول روز سراغتون بیاد خلاص شید یه عدد لیمو رو به چهار قسمت برش زده و لیمو برش خورده  رو در ظرفی که در اون نمک ریخته، قرار داده و ظرف رو قبل از رفتن به تختخواب زیر تختتون بذارین.

  اگراین امکان واسه شما نیس که ظرف رو در زیر تخت بذارین می تونین اونو در کنار دیوار و یا روی زمین در نزدیکی محل خوابتون بذارین. توجه کنین که صبح به هیج وجه نباید به لیمو دست بزنین و فورا اونو در سطل زباله بندازین. واسه اینکه تاثیر فوق العاده این روش رو ببینین بهتره که این کار رو تا سه شب ادامه بدین.

  جالبه بدونین؛ با انجام راهکارهای عجیب گفته شده به زودی تموم انرژیای منفی وارد شده به شما از بین می رن.

  از ویژگیای منحصر به فرد لیمو چقدر اطلاع دارین!

  خاصیت عجیب توتا

  خواص پوست موز رو بشناسین

  با خواص میوه های بهاری آشنا شید

  بهتره بعضی میوه ها رو با پوست شون استفاده کنین!

  .

  منبع :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *