از میوه به جای دارو برای پوستتان استفاده کنید | سبزیجات

  No Comments سلامتی

  واسه اینکه میوه به خوبی جذب پوست شه بهتره از ورقه های نازک میوه یا از میوه رنده شده استفاده کرد که در این صورت مواد درون میوه راحت تر و سریعتر جذب پوست می شن.

  فرقی نداره خانوم باشین و یا آقا؛ ترس از پیری سراغ همه میاد. واسه سرحالی پوست صورتتون خرج نکنین.مهم نیس پوستتون چه ایرادی داره. از خشکی و چربی بیشتر از اندازه گرفته تا حساسیت یا تیرگی، همه رو میشه با یه ماسک خوب برطرف کرد. کارشناسان پوست با اسیدهای میوه می تونن لایه برداری شیمیایی پوست رو بکنن و اینطوری سرحالی خاصی به پوست ببخشند.

  تحقیقات گذشته محققان نشون میدن با ماساژ میوه ها روی پوست صورت میشه تموم مشکلات پوستی رو نابود کرد. کافیه میوه های فصل رو در هفته ۲ بار روی پوست صورت خود ماساژ بدین و بعد با آب سرد شست و شو بدین.

  یکی از راهکارهای حفظ سلامت پوست صورت گردش خون مناسب و اکسیژن رسانی به پوسته. واسه این منظور یکی از راهکارها، شستشو وست با آب سرد، ماساژ دادن صورت در حموم زیر دوش آب ولرم و نوشیدن آب کافی واسه جریان مناسب گردش خونه. به کار گیری کرمای شامل اسید میوه هم همین اثر رو داره.

  میوه ها و سبزیجات تموم مواد غذایی لازم واسه داشتن سلامت کامل رو دارن و شامل ویتامین و مواد معدنی ان. اونا به ما کمک می کنن سمومی رو که همه روزه با اونا سروکار داریم از راه سیستم گوارشی دفع کرده و بشه پوستی صاف و سرحال داشت.

  منبع : hidoctor.ir

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *