از موهایتان در برابر گرمای تابستان محافظت کنید! | بیماری

  No Comments سلامتی

  : از موهاتون در برابر گرمای تابستون مراقبت کنین!

  از موهاتون در برابر گرمای تابستون مراقبت کنین!

  مجله تو زیبایی : روزای بهار فرصتی طلاییه که قبل از شروع فصل تابستون به موهاتون توجه خاص داشته باشین و از اون در برابر گرما و اشعه خورشید مراقبت کنین تو زیبایی در این باره واسه شما پیشنهاداتی داره:

  قرار دادن مواد نگهدارنده در برابر اشعه خورشید:

  قرار دادن مواد نگهدارنده از گرمای تابستون بهترین راه واسه مراقبت از مو هاست، شامپوهای زیادی وجود دارن که شامل این مواد  هستن، پس تلاش کنین با حد کم یه مرتبه استفاده در هفته خشکی به وجود اومده از شامپوای دیگه رو از بین ببرین، توجه به مو  و مراقبت از اون در برابر نور خورشید کمتر مراقبت پوست در مقابل نور خورشید نیس.

  مرطوب نگه داشتن موها:

  نور خورشید باعث خشکی مو می شه ، شستن مو با شامپو از بین رفتن روغنای طبیعی مراقبت کننده از پیاز مو رو تسریع می بخشه ، پس تلاش کنین حد کم هفته ای دو بار موهاتون رو بشورید تا از آلودگیا و چربیای متراکم موها رها شید، تلاش کنین واسه مرطوب نگه داشتن اونا از لوسیونای شامل روغنای طبیعی مثل روغن جوز هندی یا روغن گیاه لاوندر کمک بگیرین.

  نبود به کار گیری رنگ مو:

  داشتن موی طبیعی و بدون رنگ در تابستون بهترین روش واسه حفظ رطوبت و نرمی موهاست ، اگه در تابستون از رنگ مو استفاده نکنین و فقط در زمستون به رنگ کردن موهاتون بپردازید می تونین رطوبتشان رو حفظ کنین.

  پیروی از یه رژیم غذایی سالم:

  از یه رژیم غذایی شامل امگا ۳ که در برگ اسفناج ، ماهی و انجیره پیروی کنین ، این مواد که شامل آهن هم هستن از خشکی موها جلوگیری می کنن.

  اختصاصی مجله تو زیبایی

  مترجم : فرنوش خسروان

  منبع :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *